menu

Pedikúra

Proč k nám chodit na pedikúru?

  • Zdraví nohou: Pedikúra pomáhá udržovat nohy zdravé tím, že odstraňuje tvrdou kůži, obrousí nehty a ošetřuje nehtové lůžko. To může předejít vzniku bolestivých kuřích oček, mozolů a nehtových hřebíčků.
  • Prevence infekcí: Důkladné čištění nohou a nehtů během pedikúry může pomoci snížit riziko infekcí, jako jsou plísňové infekce nebo infekce nehtového lůžka.
  • Estetický vzhled: Pedikúra nejenže zlepšuje zdraví nohou, ale také přispívá k estetickému vzhledu. Lakování nehtů a ošetření kůže může udělat nohy lépe vypadající a péči o sebe ještě příjemnější.
  • Uvolnění a relaxace: Pedikúra je také skvělým způsobem, jak se zrelaxovat a odpočinout si. Pobyt v salonu a péče o nohy může přinést pocit pohody a uvolnění.
  • Podpora krevního oběhu: Masáž nohou během pedikúry může podporovat krevní oběh a zmírnit únavu a otoky nohou.

Popis procedur

Kombinovaná (mokrá) pedikúra - očistná relaxační koupel, odstranění otlaků a zrohovatělé kůže (skalpelem), odstranění kuřích ok a zarostlých nehtů, stříhání a pilování nehtů, ošetření jejich okolí, vyhlazení chodidel bruskou, masáž chodidel

Přístrojová pedikúra - Desinfekce nohou, zbroušení nehtů a ošetření jejich okolí pomocí brusky, obroušení zrohovatělé kůže, bezbolestné odstranění kuřích ok a zarostlých nehtů, masáž chodidel

Footlogic - Moderni luxusní pedikúra bez použití skalpelu a brusky