PERFECTION

Působení s trojím účinkem pro pleť bez

pigmentových skvrnek

Genetické přeprogramování – Regulace pigmentu prostřednictvím inhibičního účinku na tyrosinázu a přímého působení na jádra melanocytů – Ochranný účinek

Pigmentace je výsledkem syntézy a distribuce melaninových pigmentů v kůži, vlasových váčcích či v očích. Melaniny se vytvářejí v melanocytech. Počet melanocytů, jejich kapacita exportovat melaniny do povrchových keratinocytů a velikost melanosomů, které obsahují zrnka melaninu, to vše vytváří podmínky pro zbarvení kůže.

Příčiny variací v pigmentaci jsou následující:

Genetická pigmentace

Populace na celém světě vykazuje značnou genetickou diverzitu, pokud jde o kožní pigmentaci. Podle populace odpovídá barva pleti silnější nebo slabší pigmentaci a tmavší nebo světlejší odstín se pohybuje mezi dvěma extrémy: velmi světlá a velmi tmavá pleť.

Pigmentace vyvolaná uv zářením

Pigmentace zahrnuje přírodní mechanismus vlastní ochrany. U každého jednotlivého člověka se barva kůže liší podle síly záření ultrafialových paprsků.

Pigmentace způsobená věkem

S věkem se na kůži objevují oblasti s tmavším zbarvením nebo dokonce velmi tmavé skvrnky, zejména na obličeji nebo na rukou. Tyto hyperpigmentace vyplývají z vysoké koncentrace melaninu v keratinocytech epidermis.

Regulace pigmentu: Nové objevy!

V našich výzkumných laboratořích jsme objevili naprosto inovativní, nový způsob, který funguje dokonce ještě předtím, než se nastartuje proces melanogeneze. Toto ošetření působí na geny DNA, které se nacházejí v jádrech melanocytů.

Regulace pigmentu: Nová metoda!

Řada kosmetických přípravků využívá jednu tradiční metodu, která působí na horní vrstvy kůže. Inovace našeho nového řešení spočívá v tom, že působením na dvou úrovních se vrátíme co nejvíce na začátek procesu biologické pigmentace.

  • 1. Modifikací genetického působení před nástupem procesu pigmentace.
  • 2. Přesměrováním buněčných mediátorů (messengerů), které produkují pigmenty.
 
Chcete se objednat?