MESO-VIT

Mezoterapie v topické dermokosmetice

Účinky Meso-Like a Meso-Care

Zklidňující a hojivé působení

„Vitamínová bomba“

Na základě inspirace nejnovějších vědeckých objevů vytvořila společnost Ericson Laboratoire produkt Meso-Vit, což je nová, specializovaná forma péče o pleť, která byla navržena v duchu neinvazivní estetické medicíny.

Jedná se o nový způsob ošetření, který poskytuje 3 komplementární účinky:

  1. Účinek "Meso-Like" - Plnohodnotná alternativa mezoterapie, bez použití injekcí. Díky vskutku originální kombinaci působení nanočástic o velmi nízké molekulové hmotnosti a s velmi silnou absorpční kapacitou, a dále dvou technických nástrojů, kterými jsou tzv. skinjector a micro-pick, lze využít profesionálního, neinvazivního ošetření, které napodobují svými účinky mikroinjekce podávané při mezoterapii.
  2. Účinek "Meso-Care" - Nově použité nanočástice vykazují obzvláště zajímavé zklidňující, zjemňující a hojivé účinky jako komplementární ošetření po injekcích při provádění kúry lékařské mezoterapie a umožňují předcházet zánětům.
  3. Účinek "Vitamínové Bomby"  - Výzkumné oddělení Ericson Laboratoire zvolilo tři vitamíny A, C, E ve stabilizované podobě, které jsou zásadní pro zachování zdravého a mladistvého vzhledu pleti. Účinnost každého z těchto vitamínů je posílena díky metodě „podkožní injekce“, tj. více hloubkového, a tudíž silnějšího působení.

Toto ošetření je určeno pro všechny ženy a muže, kteří řeší problémy s nedostatečnou tonizací svalů, vráskami, pigmentovými skvrnami, přecitlivělostí pokožky, a kteří hledají hlubší péči, jakou jim může přinést právě účinek „vitamínové bomby“.

Chcete se objednat?