FEMINITY

Hormonální pleťový program – „Medi“ péče o pleť

Uchovává mladistvý vzhled a ženskost díky svým dvěma

preventivním účinkům

Obnovuje hormonální rovnováhu a chrání kmenové buňky.

Dermokosmetická aplikace Nobelovy ceny za medicínu z roku 2007

za práci v oblasti kmenových buněk

Ošetření Feminity představuje tu nejžhavější a vysoce účinnou nabídku našich laboratoří. Tato inovativní, nová řada přípravků péče o pleť se nechala inspirovat úzkou vazbou mezi krásou a ženskostí: každá žena prožívá své tělo v průběhu celého života podle jeho přirozených cyklů. Pleť je orgán závislý na hormonech, který pravidelnou hormonální nerovnováhou trpí a postupem času dochází k jeho poškození: dehydrataci, ochabování, ztrátě hustoty, nástupu vrásek a mdlého charakteru pleti. Pro zachování své krásy a odolnosti i pleť prochází postupnými cykly a tím se obnovuje, nicméně její schopnost samostatné regenerace se postupem času zeslabuje, kmenové (rodičovské) buňky se stávají neaktivními a pleť předčasně stárne.

Toto ošetření  zachovává mladistvý vzhled a ženskost díky dvěma preventivním účinkům, jejichž cílem je vyvážit nesprávnou funkci dvou klíčových mechanismů zdroje života:

  • Obnova hormonální rovnováhy pleti
  • Ochrana kmenových buněk aktivací dvou bílkovin, které mají zásadní význam pro jejich přežití

Toto ošetření je jakožto primární součást preventivní péče o pleť proti stárnutí určeno pro všechny ženy ve věku od 25 do 45 let, jejichž pleť je vystavována chronické dehydrataci z důvodu cyklického kolísání hladiny hormonů.

Chcete se objednat?