ENERGY LIFT

Inovativní a překvapivá metoda!

O 10 let mladší za 42 dní!

Toto silné, nechirurgické ošetření je velmi originální a jediné svého druhu, umožňuje nám plně restrukturovat kontury obličeje tím, že v sobě slučuje dva různé účinky.

1. krok: Morfovyplňující maska + morfovyplňující sérum. Společnost Ericson Laboratoire inspirovaná metodami kosmetické chirurgie nabízí pro vyplnění hlubokých vrásek patentovanou, neinvazivní techniku „vyplňování“, která využívá materiály, jež jsou plně biokompatibilní.

2. krok: Morfozeštíhlující maska + morfozeštíhlující sérum skýtá obdivuhodné působení. Atakuje lokalizovaný tuk na tvářích a na krku a tvaruje „těžkopádné“ oblasti. Je třeba upozornit na specifický účinek jeho aktivní složky, která snižuje tvorbu tukových buněk a napomáhá syntéze nového kolagenu. Vynikající výsledky na krku prostřednictvím stimulace fibroblastů a viditelné zpevňování ochablých oblastí. Ihned pocítíte tonizující účinek!

Prožití dvojitého velmi příjemného pocitu: Pocítíte dvojitý účinek s úplně odlišnými, ale velmi příjemnými pocity, vyvolanými dvěma komplementárními tepelnými maskami:

  • Morfovyplňující maska: šetrné osvěžení
    Odstraňuje městnání v dutinách, zmírňuje bolest hlavy, uvolňuje oblast kolem očí a na čele.
  • Morfozeštíhlující maska: šetrně hřejivý účinek
    Rozpouští tuk, uvolňuje oblast čelisti a krku.
Chcete se objednat?