BIOPURE

Dynamika buněčné oxygenace

Ochranný štít proti znečištění - zachytávání škodlivých látek-neutralizace toxických molekul

Silný energizující účinek

Nová řada BIOPURE využívá pokrokové technologie zajišťující tu pravou„LÉČBU KYSLÍKEM“ při jeho nedostatku se současným působením proti škodlivým látkám v ovzduší. Představuje jedinečnou péči pro pleť žen a mužů, žijících ve městech, kde jsou vystavovány silné zátěži znečištěného prostředí.

Kyslík hraje pro zdraví pleti životně důležitou roli: jedná se o nezbytnou složku zachovávající kožní buňky. Městský vzduch bohužel obsahuje nízkou hladinu kyslíku. Kromě toho znečištění, těžké kovy, kouření, mikrobiální růst, související s narůstající urbanizací, zesilují toto skutečně dusivé působení na pokožku. Dochází tím pádem ke změnám ve vzhledu pleti, která ztrácí zářivý charakter, stává se hrubou, dochází k rychlejší tvorbě vrásek a k výraznému nárůstu reaktivity pleti.

Na základě vědeckých studií bylo prokázáno, že začátkem 20. století obsahovala atmosféra 38% až 44% kyslíku. V současnosti, díky stoupajícímu znečištění, poklesla koncentrace kyslíku v atmosféře na 20%.

Unikátní péče BIOPURE zlepšením buněčného transportu kyslíku, při jeho snížené hladině v ovzduší, podporuje produkci kolagenu a elastinu, hojení ran a buněčnou regeneraci. Stimulací buněčného metabolismu a současně účinnou ochranou, zachytáváním a neutralizací toxických molekul zabraňuje poškozování kožních buněk, dehydrataci a zrychlenému stárnutí pleti. Efektivně omlazuje, vyhlazuje vrásky, pomáhá pleti získat zpět její zdravé a rovnoměrné zabarvení!

Chcete se objednat?