Kosmetické ošetření

   GFX | grs.jpg

Ve studiu pracuji s profesionální italskou přírodní kosmetikou Renè D'Essay, která neobsahuje Petroláty (vazelína, vosky), dráždivé parabeny (konzervační látky), parafín osk získaný z ropy), minerální oleje, OMG (genetiky modifikované organismy), SLS (So dium lauryl sulphate), SLES (Sodium laureth sulphate), formaldehyd.

Kosmoceutické přípravky Renè D'Essay obsahují aktivní látky, které jsou schopny přímo se zapojit do fyziologických a biochemických pochodů v pokožce lidského těla.

Nově provádím ve studiu ošetření Hyaluronic Plumping, které je neinvazivní, bezbolestné a zajistí Vaší pleti zhutnění a zvýšení objemu a zároveň vyplní šířku a hloubku vrásek včetně mimických linií.
Je to ošetření kyselinou hyaluronovou se střední molekulovou hmotností pro zvýšení hydratace a zesítěnou kyselinou hyaluronovou s biomimetickými peptidy pro zapracování pomocí techniky micropatting. Ošetření je bezbolestné a výsledky jsou ihned viditělné. Pro úplné vyplnění vrásek je ošetření třeba provést celkem 4x. Následný efekt pak vydrží 6-12 mesíců.

GFX | ghtht.jpg

Kromě kosmetických ošetření nabízím také přípravky pro domácí péči, které jsou cenově velmi dostupné.

GFX | webovky.jpg

Provozní doba

Po–Pá  9.00–19.00
So  dle objednávek

BODY UP s.r.o.
Dělnická 1222/53
624 00 Brno-Komín

tel.: +420 777 014 983
studio@body-up.cz

Chcete se objednat?