Kosmetické ošetření

  

 

Ve studiu Body Up, které se nachází v Brně, hned u zastávky Svratecká, pracuji s kosmetikou Pevonia Botanica. Kosmetika Pevonia Botanica, která k nám přichází ze Spojených států, je složena z nejčistších přírodních ingrediencí. Jejich účinek je umocněn zpracováním, které využívá nejmodernější vědecké a technické poznatky. Výsledkem této spolupráce jsou unikátní produkty, které přináší viditelné výsledky.

Na ošetření značky Pevonia se můžete objednat na tel. čísle 774 514 277

nebo online

https://kosmetikakristyna.snippet.myfox.cz/form/show/date_2023-10-16/shopId_cl1m3r6agcit30783dzcuu54e/lng_cs 

Budu se na Vás těšit, Kristýna.

Nově provádím ve studiu ošetření Hyaluronic Plumping, které je neinvazivní, bezbolestné a zajistí Vaší pleti zhutnění a zvýšení objemu a zároveň vyplní šířku a hloubku vrásek včetně mimických linií.
Je to ošetření kyselinou hyaluronovou se střední molekulovou hmotností pro zvýšení hydratace a zesítěnou kyselinou hyaluronovou s biomimetickými peptidy pro zapracování pomocí techniky micropatting. Ošetření je bezbolestné a výsledky jsou ihned viditělné. Pro úplné vyplnění vrásek je ošetření třeba provést celkem 4x. Následný efekt pak vydrží 6-12 mesíců.

Mimo klasické kosmetické ošetření můžete vyzkoušet také mikrojehličkovou mezoterapii, která je vhodná zejména v období od podzimu do jara. Jde o ošetření, při kterém se do pleti pomocí malých jehliček zapravují séra s aktivními látkami v kombinaci s kyselinou hyaluronovou. Díky tomuto ošetření lze na pleti řešit problémy jako jsou jizvyčky po akné, pigmentové skvrny, vrásky a celkový vzhled pleti. Pleť si po ošetření sama začne vytvářet kolagen, proto je již ihned po ošetření prozářená a vypnutá. Ošetření je bezbolestné.

GFX | ghtht.jpg

 

GFX | webovky.jpg

 

 

 

 

Luxusní kosmetika MARIA GALLAND Paris                                       Home: Maria Galland

 

MARIA GALLAND, která patří k TOP 5 ve světě kosmetiky a objevuje se pouze v nejprestižnějších salonech krásy. Exkluzivní kosmetika Maria Galland Paris nám již přes 50 let přináší harmonii vnitřní a vnější krásy.

 

Po mnoha letech úspěchů se dnes pod názvem MARIA GALLAND PARIS provozuje ve 40 zemích světa na 10 000 salónů krásy, kosmetických studií, institutů a relaxačních lázní. Za tímto úspěchem stojí inovativní duch zakladatelky Madam Galland, který prestižní značku drží stále na špici kosmetického vývoje.
V kosmetice MARIA GALLAND PARIS tak naleznete i mikročástice zlata, výtažky z kaviáru, omlazující fytohormony nebo výtažky z exotických rostlin. Kromě pěsticích produktů a balzámů nabízí i opalovací řadu či pánskou kosmetiku a make-up.
MARIA GALLAND PARIS je zkrátka jedinečná, náročná a vzácná. Stejně jako naše pleť

 

objednání online:https://kosmetika-maria-loburcova.reservio.com/booking

 

Maria Galland

 

Maria Galland Paris is a luxury cosmetics brand pioneering face and body care for 50 years now. The skin is seen as a sort of ‚varying needs mosaic’ and only an individually selected care can give it the perfect look. Ever since its origin this international brand has set its course around three key values: the individual personality, joy of life and of course the Paris charm.
Welcome to the world of Maria Galland!

 

booking online:https://kosmetika-maria-loburcova.reservio.com/booking

 

Provozní doba

Po–Pá  9.00–19.00
So  dle objednávek

BODY UP s.r.o.
Dělnická 1222/53
624 00 Brno-Komín

tel.: +420 777 014 983
studio@body-up.cz

Chcete se objednat?