Laserová bezbolestná epilace SOPRANO XLi

DATA | epilace-soprano.jpgV dnešní době je laserová epilace nejpopulárnější a nejúčinnější procedurou v kosmetické dermatologii. Nejúčinnější variantou pro trvalou redukci a dlouhodobé odstranění ochlupení je epilace diodovým laserem Soprano XLi.

Přístroj disponuje nejmodernější technologií na trhu, a tím je ošetření v pohybu, které umožňuje vícekrát ozářit folikulu chloupku a zefektivnit jeho zničení. Pro efektivnější ošetření malých partií především v obličeji, jako je ret, tváře apod., využívá jedinečnou metodu tzv. Stack mode, kdy je možné nastavení až 5 záblesků v jednom pulsu k ošetření tenkých, světlých chloupků kdekoli v obličeji nebo na těle.

Laserovou epilaci je možno provést kdekoli na těle i obličeji. Ženy se nejčastěji snaží zbavit nežádoucího ochlupení v oblasti obličeje (oblast horního rtu a brady), třísel, podpaží, předloktí a nohou. Pro muže jsou zajímavé oblasti krku, ramen, hrudníku a zad. Diodová laserová epilace je ideálním řešením pro každého, jak se natrvalo zbavit nežádoucího ochlupení. Laserová epilace je neinvazivní zákrok a po ošetření není potřeba žádná rekonvalescence, klient se může ihned navrátit k běžným aktivitám.

Více informací o přístroji naleznete zde

Kdo může být ošetřen?

Díky unikátním technickým parametrům a dvojitému chladícímu mechanizmu mohou být efektivně a bezbolestně ošetřeny všechny typy kůže a většina typů chloupků. Pro dosažení lepších výsledků jsou parametry pro ošetření diodovým laserem Soprano XLi nastavitelné pro jednotlivé typy kůže, strukturu chloupků a různá místa na těle.

Je ošetření bolestivé?

Vnímání a tolerance bolesti je velmi individuální. Většina lidí snáší ošetření laserem velmi dobře a popisují pocity při ošetření jako mírné štípání. Hlavice laseru Soprano XLi obsahuje kontaktní chlazení kůže, které umožňuje dodat do chloupků více energie a efektivněji a bezbolestně je tak odstranit. I když je epilace bezbolestná, podpaží a třísla patří mezi nejcitlivější oblasti na těle, proto je možné lokální znecitlivění (krém Emla).

Jak dlouho laserové ošetření trvá?

Diodový laser Soprano XLi je díky technice ošetření v pohybu (in motion), tedy plynulým pohybem po ošetřované oblasti a nikoliv separovaným přikládáním hlavice, schopen pokrýt relativně velké oblasti velkou rychlostí. Celková doba ošetření závisí na velikosti ošetřované plochy. Oblast nad horním rtem a podpaží zabere pouze několik minut, nohy mohou vyžadovat až hodinu.

Kolik ošetření je potřeba?

Všechny chloupky prochází klidovým a růstovým stádiem. Laserové záření zasáhne pouze folikuly, které aktivně produkují chloupky v období ošetření. V tomto stavu (růstové stádium) se jich nachází v každé lokalitě na těle určité množství (15–20 %). Zbývající folikuly musí nejdříve dosáhnout růstové fáze a potom mohou být teprve efektivně odstraněny. Z toho důvodu musí být ošetření opakováno, dokud všechny folikuly chloupků neprojdou růstovou fází. většinou se jedná o 6-8 opakování, dle partie.

Epilaci je nutné opakovat v intervalech 4–12 týdnů. První čtyři ošetření jsou prováděny po 4 týdnech. Následující ošetření lze dle typu klienta prodloužit až na 12 týdnů. Intervaly musí být dodrženy, aby bylo dosaženo požadovaného efektu.

Je zákrok bezpečný?

Parametry diodového laseru Sopranu XLi jsou speciálně navrženy tak, aby odpovídaly vašemu typu kůže a typu chloupku a zajišťují tak výjimečné přesné a jemné ošetření. Ihned po ošetření se může objevit mírné začervenání, které však během jednoho dne vymizí.

Výhody ošetření diodovým laserem

Diodový laser Soprano XLi je vysoce efektivním řešením pro trvalou epilaci. Soprano XLi odstraní ochlupení bez vzniku zarudnutí a při minimalizaci rizika vzniku jizev a pigmentových skvrn.

V současné době nahrazují laserové systémy nepříjemné a dlouhotrvající metody odstraňování ochlupení, jako je například epilace elektrickou jehlou, která je velmi bolestivá a trvá až několik let. Holení žiletkou, které vydrží pouze několik dní nebo vytrhávání pinzetou, které není praktické pro velké oblasti. Depilace voskem je bolestivá, není trvalá a může vyvolat alergickou reakci.

Epilace laserem poskytuje ideální volbu pro ženy i muže hledající rychlou, efektivní a trvalou redukci ochlupení.

Ceny poskytovaných služeb najdete v našem ceníku.

Provozní doba

Po–Pá  9.00–19.00
So  dle objednávek

BODY UP s.r.o.
Dělnická 1222/53
624 00 Brno-Komín

tel.: +420 777 014 983
studio@body-up.cz

Chcete se objednat?