Reference - paní Drahomíra

11.01.2016

Vážení,

chtěla bych se s Vámi podělit a hlavně doporučit Estetické studio BODY UP. Právě  po Novém roce často uvažujeme a dáváme si různá předsevzetí, jak o sebe a své tělo něco uděláme.
Proto jsem se rozhodla napsat a hlavně doporučit studio, které Vám nabídne to, co  potřebujete a hledáte. I já jsem před mnoha měsíci "něco" hledala. Na kosmetiku už chodím přes 30 roků.
Zažila jsem různé salony a místnosti,  kde byla "kosmetička" která o kůži nic neznala. Proto si myslím, že mám různá porovnání a znám úroveň ošetření.
To co jsem očekávala od kosmetického ošetření bylo , abych se cítila dobře a aby to ošetření k něčemu bylo. Tento salon jsem našla náhodou. Blízko zde chodím do zaměstnání. 
Když jsem přišla poprvé, byla jsem mile překvapená úrovni, čistotou, personálem a hlavně produkty, které používají. Nyní už jsem velmi spokojená, na ošetření se těším a hlavně se mi zvedlo sebevědomí,
protože moje pleť dostává vše, co potřebuje. Během ošetření si i dobře odpočinu při dobré relaxační hudbě v klidu a v čistotě. Personál je profesionální, používají špičkovou francouzskou kosmetiku. 
Abych nezapomněla, zde nenajdete pouze kosmetiku, ale i další ošetření. Laserovou epilaci, neinvazivní liposukci,permanentní  make -up, lymfatické masáže  a další...
Proto neváhejte a přijeďte se podívat na BODY UP Dělnická 53, zdravotní středisko "Konstancie" Brno -Komín. Budete mile překvapení.
                                                                               
                                                                                                                                                                                                                                                                               Fialová Kuderová Drahomíra

Provozní doba

Po–Pá  9.00–19.00
So  dle objednávek

BODY UP s.r.o.
Dělnická 1222/53
624 00 Brno-Komín

tel.: +420 777 014 983
studio@body-up.cz

Chcete se objednat?