Článek MUDr. Aleny Čerešňákové o našem estetickém studiu.

09.05.2014
Článek MUDr. Aleny Čerešňákové o našem estetickém studiu.
Vklouznete dovnitř prosklenými dveřmi a ocitáte se náhle v jiném světě. Ve světě klidu, tiché relaxační hudby a jemné vůně.

Hlučné město plné křiku, hektického tempa, stresu, hysterie, řinčení tramvají a spěchu zůstává daleko za vámi a najednou pocítíte, že se můžete poddat pohodě, odpočinku a péči jenom o sebe. Náhle jsou kolem vás usměvavé přátelské tváře připravené se věnovat jen vám, vašim představám a přáním, která vás do našeho studia přivedla.

Ulehnete na měkké pohodlné lehátko, obklopeni tlumeným světlem a barvami a můžete si začít přát... Třeba si tentokrát chcete jen odpočinout od věčného kolotoče a stresu a vychutnat si relaxační masáž, možná se cítíte po hektickém týdnu úplně vyždímaní a rádi si užijete masáž regenerační, která vás nabije novou energií a zázračně postaví zase na nohy.

Kosmetické ošetření je v dnešní době samozřejmostí, vždyť kůže, největší orgán našeho těla, je denně vystavena mnoha škodlivým a stresovým vlivům. Jen bychom měli na sebe víc myslet a dopřávat si tuto proceduru pravidelně. Vždyť co je příjemnější než poddat se na pohodlném lehátku měkkým rukám kosmetičky, tiché hudbě, luxusu času pro sebe a polospánku plném příjemných snů a představ.

Špičkové přístroje dokážou ale mnohem víc. Dnes už nedokážu uvěřit tomu, že ještě před několika týdny jsem se doma trápila holením chloupků nebo podstupovala bolestivou depilaci voskem. Od té doby, co jsem poprvé vyzkoušela bezbolestnou epilaci laserovým přístrojem, mám o starost méně. Systém Soprano XLi pro trvalou laserovou epilaci vyřeší tuhle záležitost trvale.

Také moje péče o figuru, kontury těla i obličeje se velice zjednodušila. Díky nové technologii přístroje Accent si dopřávám bezpečné zeštíhlení, vytvarování a vypnutí pokožky. Každý z nás chce dobře vypadat a málokdo touží pochirurgických invazivních zákrocích. Špičkový radiofrekvenčí pří- stroj Accent bezbolestně a bezpečně redukuje tukové vrstvy a celulitidu, tvaruje problematické partie a zpevňuje povolenou pokožku, rovněž po chirurgických zásazích nebo po porodu. Navíc viditelného efektu je dosaženo již po prvním ošetření.

Čas neúprosně letí a blíží se čas vánočních svátků, kdy chceme v klidu a pokoji pobýt se svými blízkými a obdarovat je něčím, co by je opravdu potěšilo a co by si třeba sami nedopřáli. Já sama to už několik let řeším dárkovými poukazy a certifikáty. Letos to budou zážitky a služby našeho kosmetického studia. Byli byste překvapeni, jak podobný dárek vítají i muži – nejčastěji ve formě masáže, ale čím dál častěji i v podobě kosmetického ošetření či péče o problematické partie.

V poslední době si mnoho lidí v mém okolí povšimlo pozitivních změn v mém vzhledu. Ne, opravdu nejsem znovu zamilovaná ani nedržím žádnou dietu.

To tajemství vám prozradím – jmenuje se BODY UP.

MUDr. Alena Čerešňáková

Provozní doba

Po–Pá  9.00–19.00
So  dle objednávek

BODY UP s.r.o.
Dělnická 1222/53
624 00 Brno-Komín

tel.: +420 777 014 983
studio@body-up.cz

Chcete se objednat?