Odstranění celulitidy

Nechvalně známá pomerančová kůže ve větší či menší míře trápí snad každou ženu. Jaká je cesta k odstranění celulitidy?

Proč se celulitida tvoří?

Mezi faktory, které hrají roli při vzniku celulitidy, patří zejména hormonální změny, genetické předpoklady a pochopitelně i životospráva. Příčinou tohoto kosmetického problému je porucha krevní a lymfatické mikrocirkulace pod kůží. Nerovný povrch kůže při celulitidě je důsledkem zvýšeného objemu tukových buněk v podkoží a s nimi i zadržovaná voda kolem těchto buněk.

Tipy pro odstranění celulitidy

Základem pro prevenci a redukci celulitidy je samozřejmě zdravý životní styl. V první řadě proto doporučujeme omezit alkohol a kouření, dostatečně se hýbat a cvičit a celkově si nastavit zdravý životní styl.

Svou roli hraje také stres a dokonce i oblečení, které by nemělo být příliš těsné. Krevní oběh a cirkulaci mízy lze zlepšit i drobnostmi, jako je občasné protažení nohou při dlouhém sezení a omezení křížení nohou.

Velmi významným faktorem pro omezení celulitidy je pochopitelně zdravé stravování, dostatečný příjem vitamínů a tekutin.

Někdy ale jen zlepšení životosprávy nestačí, pak přichází na řadu kosmetická procedura, která s eliminací celulitidy pomůže. Ve studiu BODY UP provádíme:

Kontaktujte nás, nechte si poradit vhodný postup a porazte celulitidu se studiem BODY UP!

Provozní doba

Po–Pá  9.00–19.00
So  dle objednávek

BODY UP s.r.o.
Dělnická 1222/53
624 00 Brno-Komín

tel.: +420 777 014 983
studio@body-up.cz

Chcete se objednat?