Permanentní prodloužení a zahušťování řas

Už od pradávna jsou dlouhé řasy jedním ze symbolů ženskosti, který přitahuje pozornost a okouzluje. Umělé řasy dokáží prodloužit vaše přírodní řasy, zhustit je, pokud jsou řídké a vytvořit fantastickou ozdobu oka.

Permanentní prodlužování a zahušťování řas je moderní metoda, která umožní prodloužení přírodních řas jakékoli délky a hustoty.K aplikacioužíváme značky NEICHA a SMART LASHES

Zahušťování a prodloužení provádíme dvěma způsoby

Aplikace řasa na řasu

Aplikují se individuálně (řasa na řasu), aby výsledkem byl přirozený vzhled. Řasy žádným způsobem nezatěžují přírodní řasy a jsou odolné vůči potu i vodě, lze je i líčit.

Objemové řasy 2D-4D

Na jednu řasu se aplikuje vějířek z více řas 2-4. Tato metoda umožňuje zahustit i řasy kterých je málo nebo jsou tenké. Řasy jsou velmi lehké a vypadají přirozeně a bohatě.

 

Při šetrném zacházení vydrží řasy až do té doby, kdy vypadnou přirozené řasy. Obnova přírodních řas trvá 60–90 dní. Denně ztrácíme několik řas, je vhodné během 3–4 týdnů řasy částečně doplnit, aby byl zachován přirozený efekt.

Permanentní řasy – správná péče

Správná péče o vaše nové prodloužené řasy zajistí, že budou stále krásné a svůdné.

Prvních 24–48 hodin:

Tato doba je naprosto nejdůležitější pro adhezivum (lepidlo). Aby došlo ke správnému spojení, zde jsou uvedeny běžné aktivity, kterým je třeba se vyhnout!

Řasy nesmí být vystaveny vodě, páře (koupel, sprcha i vaření), soláriu, mytí očí, nanášení řasenky, krémů nebo mléka do oblasti očí, nadměrnému sahání na oči/řasy, roztoku pro kontaktní čočky, sauně, cvičení. První noc doporučujeme spát na zádech.

Po 24 hodinách:

 • konstantní teplo může zeslabit účinky adheziva
 • vyhněte se použití mechanický kleštiček na natáčení řas
 • kulmu na řasy používejte vždy jen na konečky řas
 • řas se zbytečně nedotýkejte prsty, netahejte za ně, ani si nejměte oko. Mechanicky si řasy můžete tímto způsobem uvolnit
 • vyhněte se použití odličovacích přípravků na oči na bázi oleje, nebo obsahující jakékoli tuky
 • nepoužívejte na odlíčení řas vatové tampónky, ze kterých se můžou na řasách zachytit vlákna
 • ikdyž není nutné používat řasenku, můžete, ale aplikujte jen na konečky řas. Časté nanášení řasenky urychluje vypadávání prodloužených řas. Používejte doporučenou řasenku na prodloužené řasy. Nikdy nepoužívejte voděodolnou řasenku
 • vyhněte se použití jakýchkoliv přípravků na bázi tuků a olejů v blízkosti očního víčka nebo řas
 • mastnota narušuje lepidlo
 • nedoporučujeme barvení a trvalou na prodloužené řasy
 • vyhněte se chemickým peelingům, AHA, Beta HA a jiných vysoce kyselých přípravků

Na doplnění:

Platí stejné pravidlo, jako při první aplikaci. Pro vynikající výsledek doplnění, přijďte prosím nenalíčená!

Pokud dodržujete uvedená doporučení, Vaše prodloužené řasy vydrží až 2 měsíce v závislosti na přirozeném růstovém cyklu Vašich řas. Životní cyklus řas je kolem 60–90 dní. Vypadávají přirozeně na konci jejich růstového cyklu a podle něj je doplnění nutné každé 2–4 týdny, kdy se nahrazují vypadlé řasy.

Ceny poskytovaných služeb najdete v našem ceníku.

Provozní doba

Po–Pá  9.00–19.00
So  dle objednávek

BODY UP s.r.o.
Dělnická 1222/53
624 00 Brno-Komín

tel.: +420 777 014 983
studio@body-up.cz

Chcete se objednat?