Vychutnejte si masáže Brno

Máme pro vás připravenou širokou nabídku příjemných masážních procedur. Nabízíme jak masáže v Brně na míru vašemu zdravotnímu stavu, které zmírňují bolesti, tak relaxační masáže, jenž dokáží zlepšit krevní oběh a uvolnit napětí a stres.

Masáže Brno – lávové kameny

Masáž lávovými kameny patří mezi velice oblíbené relaxační masáže. Horké lávové kameny navozují uklidňující stav těla i mysli, příjemně prohřívají svaly, účinně zbavují nahromaděného stresu a napětí. Lávové kameny působí pozitivně na bolestivé klouby a záda nebo pomáhají při ztuhnutí krční páteře

Masáže Brno – relaxační masáž

Relaxační masáže vonnými oleji neboli aroma masáže dokonale navodí pocit vnitřního klidu a harmonie. Relaxační masáž při příjemné hudbě je skvělou příležitostí pro celkovou regeneraci těla a nalezení harmonie.

Masáže Brno – regenerační masáž

Regenerační masáž uvolňuje svalové napětí, odstraňuje ztuhlost hlouběji uložených svalů a natahuje zkrácené svaly. Pokud cítíte ztuhlost, máte sedavé zaměstnání nebo jste sportovec, regenerační masáž v Brně pro vás bude to pravé.

Masáže Brno – lymfatická masáž

V našem studiu si můžete vybrat mezi přístrojovou a manuální lymfatickou masáží. Ať už zvolíte jednu nebo druhou variantu, vždy budou výsledky okamžitě viditelné. Pomocí lymfatické masáže odstraníte celulitidu, ulevíte oteklým nohám a zrychlíte metabolické procesy v těle. Nabízíme také lymfatické masáže obličeje, které jsou vhodným doplňkem ke kosmetickému ošetření.

Masáže Brno - těhotenská masáž

Masáž pro těhotné usnadňuje adaptaci na změny v těle matky. Pomáhá odstranit stres a únavu. Působí jak na ženu, tak i na nenarozené dítě. Těhotenská masáž je skvělou přípravou na porod. Doporučuji masírovat těhotné ženy od II.trimestru. Uvolňuje bolesti v zádech, zlepšuje metabolismus, podporuje krevní oběh.

Masáže Brno - Breussova masáž

Breussova masáž je metoda, která spočívá v intenzivním vtíráním masážního oleje po celé délce páteře, přičemž důraz je kladen na postižená místa. Breussova masáž je jemná, energetická a účinná metoda a proto je možné ji libovolně opakovat. Dochází k uvolnění napjatého zádového svalstva, je vhodná dokonce i při osteoporóze, zmírňuje svalovou disbalanci a dbá na správné postavení páteře. Při této masáži je používán třezalkový olej.

Masáže Brno - reflexní masáž noh

Pomocí speciální masážní techniky se probudí i vnitřní orgány, zlepšuje se vegetativní rovnováha, urychluje hojení a působí proti stárnutí. Masáž je prováděna na plosce, prstech i nártu a kolem kotníků obou nohou. Jde o tlakové ošetření řady bodů. Citlivé místo na chodidle indikuje problém v odpovídajícím tělesném orgánu a masáží správného místa lze řadu zdravotních nedostatků omezit.

Masáže Brno - kineziotaping

Trápí Vás nepříjemné, často i dlouhodobé bolesti šlach, svalů a kloubů? Pomoci Vám může efektivní metoda tapování. Nalepený kinesiotape působí tahem na sval a podkoží a vyvolá reflexní reakci nervových vláken, cév a lymfatických drah. Kinesiotape dokáže tišit i dlouhotrvající bolest. Uvolňuje přetížené svaly a měkké tkáně, přináší úlevu akutních i chronických obtíží pohybového aparátu.

Masáže Brno - lymfotaping

Lymfotaping se řadí mezi nejnovější metody v lymfologii. Pomocí lepení speciálních tapů dochází k urychlení toku lymfy a následnému zmenšování otoků. Používá se k urychlení regenerace a rehabilitace po úrazech a operacích a k odstranění lymfatických otoků. 

 

Masáž si můžete dohodnout přímo s masérkou Renatou na telefonním čísle 608 723 699.

 

 

Provozní doba

Po–Pá  9.00–19.00
So  dle objednávek

BODY UP s.r.o.
Dělnická 1222/53
624 00 Brno-Komín

tel.: +420 777 014 983
studio@body-up.cz

Chcete se objednat?